Od ponedeljka, 10. 5. 2021, do petka, 14. 5. 2021, je na OŠ Trzin potekalo tekmovanje iz nemške bralne značke ‘Epi Lesepreis’ za učence in učenke od 4.-9. razreda. Tekmovanja se je udeležilo 30 učencev.

ZLATO PRIZNANJE sta osvojili 2 učenki. Priznanji prejmeta:

Ana Polšak (6. b), Zoja Pacek (6. b)                                                                                                    

SREBRNO PRIZNANJE je osvojilo 9 učencev. Priznanja prejmejo:

Elis Plavec (4. b), Lan Cirar (4. b), Gojc Žižek (5. a), Vid Bogovič (5. b), Val Cirar (6. b), Mila Sofija Pogačar (6. b), Alex Schoss (6. b), Sandi Pašalić (6. b), Zarja Bricelj (6. a)                                                                                                          

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE je osvojilo 19 učencev. Priznanja prejmejo:

Vukašin Goljović (4. a), Ginna Štefe (4. b), Matic Leban (4. b), Ella Schoss (5. a), Stepan Kholodov (5. a), Jan Tolar (5.  b), Manca Rink (5. b), Ela Stopar (6. a), Martin Tršan (6. b), Anes Bajra (6. c), Kostja Leon Mlakar Smrekar (6. c), Jovana Goljović (6. c), Julija Titan (7. a), Peter Kostanjšek (7. a), Jakob Ferjan (8. b), Miha Ručigaj (9. a), Amadej Milićević (9. a), Aljaž Zabukovnik (9. b), Svit Žižek (9. b)

 

Herzlichen Glückwunsch an alle Teilnehmer!/ Vsem udeležencem iskrene čestitke!

Trzin, 15. 5. 2021             

                                                                       Mihael Božič, mentor tekmovanja