OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI V ŠOLSKEM LETU 2022/23

Apr 11, 2022 | Obvestila

Spoštovani učenci in starši učencev bodočega 7., 8. in 9. razreda!

Začenjamo s prijavo na obvezne izbirne predmete za naslednje šolsko leto.

Prijavo za obvezne izbirne predmete za naslednje šolsko leto 2022/2023 lahko opravite preko portala https://www.easistent.com/ do ponedeljka, 18.  aprila 2022.  Po tem datumu bomo možnost izbire v eA zaprli. Če pa starši ne uporabljate eAsistenta za starše, pa svoj izbor pošljite na elektronski naslov razrednika prav tako do ponedeljka, 18.  aprila 2022.

Navedite naslednje podatke:

1. ime in priimek učenca/-ke,
  2. razred in oddelek (šol. leto 2022/23),
  3. navedite 5 predmetov – po vrsti, od najbolj želenega predmeta dalje
1. ______________________
2. ______________________
3. ______________________
4. ______________________
5. ______________________

Če bo za predmet, ki ste ga izbrali pod številko 1. in 2., premalo prijav, bomo upoštevali nadomestne izbire (v zaporedju pod št. 3, 4 oz. 5).

1. Če želite, da bo vaš otrok obiskoval 3 ure izbirnih predmetov tedensko, to zapišite.
  2. Če želite, da bo vaš otrok zaradi obiskovanja glasbene šole z javno veljavnim programom oproščen pouka izbirnih predmetov ene ali dveh ur tedensko, to napišite.

Kateri izbirni predmeti se bodo izvajali v prihodnjem šolskem letu, si lahko preberete v dokumentu (klikni), opisi pa so zbrani v zgibanki (klikni).

Postopek za neobvezne izbirne predmete (za učence od 3. do 8. razreda) bomo izpeljali v mesecu maju 2022.

Hvala in lepo pozdravljeni.

Jana Klopčič, pomočnica ravnateljice