8. A, B in C RAZRED: NARAVOSLOVNI DAN – PROIZVODNI OBRAT NOTOL2 V KRKI

Kraj: Novo mesto

Časovni okvir: 8.00 – 12:45

Kategorija: Naravoslovni dan

Učenci bodo imeli naravoslovni dan v tovarni zdravil Krka, d. d., Novo mesto.

Predstavili nam bodo proizvodni obrat Notol 2.

Za vse pripravijo tudi pogostitev (voda, sok, sendviči) in zato za ta dan šolsko malico starši, prosim, odjavite.

Iz tovarne prosijo, da učenci dosledno upoštevajo Krkin hišni red, ki na celotnem območju Krke, tako v zgradbah kot na zunanjih površinah (zelenice, parkirišča, ceste znotraj proizvodnega kompleksa), popolnoma prepoveduje kajenje in fotografiranje.

Prosijo tudi, da za zagotavljanje varnosti in zdravja vseh nas in njihovih zaposlenih, ob obisku upoštevamo navodila in priporočila NIJZ ter navodila Krkinega osebja.

Vljudno prosijo tudi, da se obiska udeležimo le zdravi. Priporočajo, da se pred prihodom samotestiramo na morebitno okužbo s koronavirusom.

Priporočajo razkuževanje rok in uporabo zaščitnih mask (razkužilo in maske bodo na voljo na več mestih v Krki).

Učenci potrebujejo: zvezek in pisalo, dodatno malico in pijačo po želji.

Simona Šiška, učiteljica BIO in NAR