Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Aktivnosti na ŠEV 8. 12. 2021

Dec 30, 2021 | Šolski EKO vrt

Postavili smo prvi okvir za dvignjeno gredico. Iz kupa starega lesa v lopi smo izbrali nekaj kosov enakih dimenzij, sestavili okvir. Učenci so enake deske izbrali, predolge odžagali in pod nadzorom sestavili skupaj. Delo smo si razdelili tako, da je vsak lahko preizkusil vse. Delali smo z žago, s kladivom in z žeblji. Nekateri učenci so dela z orodjem bolj vajeni kot drugi, zato so te učenci pomagali drugim, ki še niso vajeni. Gredico smo odnesli na vrt in jo zasuli s krtinami, ki smo jih pred tem pobrali v okolici vrta. Ta ‘’vaja’’ je bila namenjena terenskemu testu za spomladi, ko dobimo dvignjene gredice v kosih, ki jih bodo sestavili in oskrbovali učenci sami, mentorji pa jim bomo pri tem pomagali.

 

 

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost