Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

MEDOBČINSKI OTROŠKI PARLAMENT

Mar 10, 2022 | Otroški parlament

Začelo se je v sredo, 16. 2. 2022, ob deseti uri na Osnovni šoli Venclja Perka v Domžalah.

Ko so se vse šole zbrale, smo se udeleženci predstavili. Po našem posnetku, naši predstavitvi, smo začeli z programom. Vsak je izžrebal eno barvno kocko in po njihovih barvah smo se razdelili v skupine po 4 do 6 učencev. Vsaka skupina je opravila eno nalogo povezano z že vnaprej pripravljenimi vprašanji glede naše samopodobe, poklicne prihodnosti, naših zmožnosti, želja, idej in ciljev. Skupine so se ves čas premikale zato, da smo zbrali več mnenj in misli s strani udeležencev. Vmes smo imeli malico, kjer smo se spoznali z našimi vrstniki z drugih šol. Po malici smo si izmenjali mnenja, ideje in misli ter o njih razpravljali. Potem smo vse izpopolnili. Ob koncu sestanka smo se pogovarjali s predsednikom NK Domžale Matejem Oražmom.

 

Pripravili: Peter Kostanjšek, Natalija Maksimović in Ana Hudnik

 

Dostopnost