Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Aktivnosti na ŠEV 16. 3. 2022

Mar 23, 2022 | Šolski EKO vrt

Učenci so se že takoj po prihodu na šolski vrt lotili urejanja zeliščnega skalnjaka. Hoteli so narediti stopnice za lažji dostop in lepšo ureditev skalnjaka. Stopnice smo naredili iz starih desk tako, da smo s količki podprli deske, ki smo jih iz zgornje strani zasuli z zemljo in s kamenjem. Vsako stopnico smo dobro potlačili in tudi zalili z vodo, da bodo ohranile svojo obliko in funkcijo. Oblikovali smo tudi nove terase na skalnjaku, kjer bodo rasle jagode. Veliko dela je še ostalo, kot na primer obrezovanje grmičkov, polaganje zastirke in zasaditev novih rastlin, kar bomo naredili v prihodnjih srečanjih.

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

no images were found

Dostopnost