Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

3. razred: ŠD-Pohod v Tamar

Mar 25, 2022 | Dnevi dejavnosti

Na četrkovo mrzlo, sončno zgodnje jutro so se učenci tretjih razredov odpravili na ŠD pod Ponce. Po malici so odšli proti Tamarju. Prav prijetno je bilo po dolgem času spet hoditi po snegu in se hkrati nastavljati sončnim žarkom. Žal so organizatorji zaradi pretoplega vremena kvalifikacije prestavili na popoldansko uro, tako si jih tretješolci niso mogli ogledati. Vseeno pa so si lahko ogledali nekaj jutranjih skokov, pri tem uporabili svoje navijaške rekvizite in tako vsaj na kratko občutili vzdušje Planice. Domov so se odpeljali zadovoljni, veseli in polni novih nepozabnih vtisov. Nekatere so delili tudi z novinarji, kar je naredilo dan še bolj poseben.

Hvala zavarovalnici Triglav za malico, darila in vožnjo!
Dostopnost