Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Svetovni dan knjige

Maj 6, 2022 | Obvestila

Ob svetovnem dnevu knjige smo v knjižnici pripravili razstavo 70 LET ZBIRKE Sinji galeb. Knjige iz zbirke so bile spremljevalke že mnogih generacij šolske mladine in še danes so tu. Kdo ne pozna Lukca in njegovega škorca, Tajnega društva PGC, Ronje, Solzic in Težav Jadrana Krta?

Razstava je bila pripravljena s pomočjo učencev in učiteljev. Vabljeni k ogledu na spletu in v živo. Na ogled postavljamo samo 117 knjig od skupno 352, a v njih so naši otroški bralni spomini, muke domačih branj in prihodnje bralne pustolovščine. Sinji galeb leti naprej, morje in obzorja so brez mej…

 

IME ZBIRKE (klikni)

PRVI UREDNIK – PESNIK IVAN MINATTI (klikni)

PLAKAT NASLOVNIC (klikni)

SEZNAM VSEH OBJAVLJENIH NASLOVOV (klikni)

RAZSTAVLJENE KNJIGE PO DESETLETJIH (klikni)

MALI PRINC (klikni)

BRALNI SPOMINI (klikni)

PLAKATI UČENCEV:

 

Dostopnost