Mini tečaj šivanja za otroke

Jun 6, 2022 | Obvestila

Imate otroka z željo po znanju šivanja?
V času poletnih počitnic pri Trmoglavki ponovno pripravljajo kreativni mini tečaj šivanja, na katerem bodo otroci naredili praktične izdelke zase in za šolo.

Mini tečaj šivanja je tečaj, kjer otrok

uri kreativnost
Mini tečaj šivanja za otroke je zasnovan tako, da krepi otroško kreativnost. Sestavljen je iz različnih aktivnosti, tako da otroku ni niti sekundo dolgčas.

krepi samozavest
Z razlago in napotki inštruktoric otrok samostojno izdela 2 praktična izdelka, na katera je ponosen.

pridobiva znanje za življenje
Znanje je nekaj, kar nam nihče ne vzame.

Znanje šivanja pa je tisto, s pomočjo katerega ne le  ustvarimo čudovite izdelke, temveč nas tudi z znanjem popravil usmerja v trajnostni odnos do oblačil in drugih izdelkov. S tem, ko nekaj zašijemo, pokrpamo, popravimo, naredimo tudi veliko za naše okolje, saj nam ni potrebno kupiti nove stvari.

Termini tečaja so:

• od 18. do 20. julija 2022 (zgodnje prijave do 4.7.)
  • od 25. do 27. julija 2022 (zgodnje prijave do 11.7.)
  • od 1. do 3. avgusta 2022 (zgodnje prijave do 18.7.)
  • od 8. do 10. avgusta 2022 (zgodnje prijave do 24.7.)
  • od 22. do 24. avgusta 2022 (zgodnje prijave do 8.8.)
  • od 29. do 31. avgusta 2022 (zgodnje prijave do 15.8.)

Popust na zgodnje prijave: -15%.

Vsakodnevno (ponedeljek – sreda) bo potekal po 4 polne ure, od 8.00 do 12.00 ure.

kje bo tečaj potekal?
Tečaj bo potekal v studiu Trmoglavke, na Kmetičevi ulici 10 v Trzinu.
V primeru večje skupine  prijavljenih oseb pa bomo zaradi zagotavljanja zadostnega prostora javili drugo lokacijo, ki bo tudi v Trzinu in zagotovili somentorico zaradi lažjega poteka dela.

za koga je mini tečaj primeren?
Primeren je za otroke v starosti 10+ let, po oceni staršev tudi od 8+, če ima otrok zadosti potrpljenja in je sposoben vzdrževati pozornost. Predznanje šivanja ni potrebno.

Možnost izposoje šivalnega stroja (omejeno število strojev).

Tečaj vključuje: mentorstvo, material, sadno in sladko malico ter napitke.

Povezava do spletne strani in prijavnice: https://headstrong-concept.eu/mini-tecaj-sivanja-za-otroke

Vabljeni!