Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

AKTIVNOSTI NA ŠEV 15. 6. 2022

Jun 21, 2022 | Šolski EKO vrt

Predzadnje srečanje v letošnjem šolskem letu je potekalo v sproščenem vzdušju. Učenci so urejali vsak svojo gredico, degustirali že lepo zrel ribez in ne tako zrele hruške, presenetila pa jih je intenzivna pekočina redkvic, ki so zrasle prav debele in zelo okusne. Voluhar nam je požrl že 6 sadik paradižnika (od tega 4 nadomestne) iz iste gredice, zato ga tja ne bomo več sadili. Vsak od učencev ima na svoji gredici različne zasaditve, nekaj listnate zelenjave (solata, blitva, ohrovt), nekaj korenovk (rdeča pesa, por) in nekaj plodovk (kumare, paradižnik). Naslednjič, na zadnjem letošnjem krožku, bomo gredice zastrli z lanskim listjem, da preprečimo poletno izhlapevanje in prekomerno razraščanje plevela.

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost