Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

ODLIČNI ATLETI IZ TRZINA IN SUPERHITRI FILIP

Jun 22, 2022 | Športna tekmovanja

V torek, 31.5.2022, je v Domžalah na atletskem stadionu potekalo posamično področno prvenstvo za osnovne šole. Med nastopajočimi je bilo 23 učencev naše šole, ki so se pomerili v tekih (tek 60m, 300m, 600m) in tehničnih disciplinah (skok v višino, met vorteksa, skok v daljino). Vsi naši učenci so prikazali odlične rezultate, trem učencem pa je uspelo stopiti na zmagovalne stopničke. Taj Kmetič je bil tretji v metu vorteksa, Tristan Cizej Miskič tretji v teku na 60 metrov in Filip Kutoša prvi v teku na 300 metrov. Hiter tek Filipa je pomenil uvrstitev na državno tekmovanje, ki je bilo v Mariboru. Tudi tam je s svojo borbenostjo, taktiko in znanjem uprizoril fantastični tek in se s časom 41,61 zavihtel na tretje mesto v državi. Iskrene čestitke Filipu in vsem ostalim učencem OŠ Trzin, ki so zastopali barve naše šole.

 

Dostopnost