Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

AKTIVNOSTI NA ŠEV 14. 9. 2022

Sep 17, 2022 | Šolski EKO vrt

Nova ekipa mladih vrtnarjev je že na prvem srečanju pokazala velik potencial. Takoj so želeli prijeti za orodje in urediti čez poletje zarasle gredice. Všeč jim je bila ideja, da bomo urejali vsak svojo gredico in vanjo sadili, kar si bomo zaželeli. Nekaj površin pa bomo vseeno obdelovali skupaj, da si pridelek malo razdelimo. Začeli so z odstranjevanjem plevela, kot ponavadi, vsak s svojim Orijem (specialno motiko) v roki. Plevel so nato naložili v samokolnico in odpeljeli na kompostni kup. Tudi letos bomo veliko kompostirali in zastirali, saj imamo še en velik kup lanskega listja na strani, pripravljen za jesensko zastirko. Vrt je med poletjem miroval, zdaj pa ga pripravljamo za jesensko setev. 

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost