Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

AKTIVNOSTI NA ŠEV 26. 10. 2022

Nov 8, 2022 | Šolski EKO vrt

Tokrat smo v okolici vrta pograbili listje, ki ga je drug del ekipe s kosilnico zmlel in nato prenesel na vrt. Z zmletim listjem smo zastrli poti, da se čez zimo ne bo delalo blato in neugodni pogoji za rast. S tem posegom bomo preprečili zadrževanje vode v lužah, pomagali bomo izboljšati strukturo prsti in tudi komunikacijo korenin in gliv. Učenci morajo do zime skrbeti vsak za svojo gredico, predvsem kar se zalivanja in pletja tiče, saj so večinoma že zasadili svoje priljubljene rastline. Tisti učenci, ki potrebujejo malo pomoči, pa se med seboj spodbujajo in si pomagajo – nekaterim je ljubše zalivati, drugim pleti, tretji pa so hvaležni vsakršne pomoči in preprostih nasvetov.

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost