Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

KULTURNI DAN – OGLED PREDSTAVE IN OBISK KNJIŽNEGA SEJMA

Nov 25, 2022 | Dnevi dejavnosti

V torek, 22. 11. 2022, smo z učenci 6., 7. in 8. razredov izvedli kulturni dan. Z vlakom smo se odpeljali v Ljubljano, kjer smo se sprehodili skozi centralni del mesta do Cankarjevega doma. V Štihovi dvorani smo si ogledali predstavo Tesla. Glasbeni in svetlobni elementi so nas prevzeli, izvedeli pa smo veliko o svetovnih inovacijah velikega Nikole Tesle.

Na Gospodarskem razstavišču se je ravno ta dan pričel 38. Slovenski knjižni sejem. Koliko knjig na enem mestu! Knjižni molji smo neizmerno uživali, vsi ostali pa so lahko doživeli največji tovrstni dogodek v Sloveniji.

Lepo je bilo videti učence z nasmehi na obrazih, nekatere tudi z novimi knjigami v rokah. Užitka nam ni pokvarilo niti deževje, ki nas je malo pred 13. uro pospremilo proti šoli.

 

Barbara Skok, učiteljica SLJ in PB

Dostopnost