Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

SREDNJEŠOLSKI VPISNIK 2023

Dec 23, 2022 | Obvestila

Spoštovani starši! 

 

Pred vami je spletna izdaja publikacije Srednješolski vpisnik 2023, ki ga učenci 9. razreda prejmejo tudi v fizični obliki. V brezplačni brošuri lahko učenci najdejo več kot 135 mnenj srednješolcev in gimnazijcev o njihovih programih, razlike med izobraževalnimi programi, o podpori svetovalnih delavcev in staršev pri izbiri šole, o deficitarnih poklicih, zapisani so tudi pomembni datumi, ki jih ne smejo zamuditi, vprašanja, ki jih zastavijo na informativnih dnevih, vsebine o učenju za NPZ, štipendijah, subvencioniranem prevozu in dijaških domovih. 

Priporočamo vam, da Vpisnik pregledate skupaj z vašim bodočim srednješolcem_ko in se pogovorite o prihajajoči izbiri. 

Povezava do brošure: https://www.dijaskisvet.si/srednjesolski-vpisnik/ 

 

Manca Furlan

Šolska svetovalna delavka 

Dostopnost