Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

1. naravoslovni dan četrtošolcev – Arboretum Volčji Potok

Okt 6, 2023 | Dnevi dejavnosti

V torek, 26. 9. 2023, in v sredo, 27. 9. 2023, smo imeli četrtošolci naravoslovni dan z naslovom Vrste dreves in grmovnic. Odpravili smo se v Arboretum Volčji Potok. Učiteljici CŠOD-ja sta učence popeljali do novega znanja o drevesih in grmovjih s pridihom čarobnosti. Učenci so izdelali čarobno palčko, se za hip preselili v čarobni gozd in pozvonili z zvonom želja. Verjamemo, da se nam bodo vse želje uresničile.

Takole pa je zapisala Ema iz 4. c:

V arboretumu sem se imela zelo lepo. Spoznala sem veliko stvari o drevesih. Videli smo francoski vrt, račke, drevesa, ribnik  in metulje. Izvedela sem, da bambus ni drevo, ampak je ena vrsta trave. Dobili smo liste z nalogami, ki smo jih izpolnili med potjo.

Vera Vene

Dostopnost