Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

JESENSKI KROS 2023

Okt 15, 2023 | Športna tekmovanja

V torek, 10. 10. 2023, je v Športnem parku Martina Krpana v Domžalah potekal jesenski kros domžalske regije za osnovne šole. Krosa se je udeležilo 45 učencev in učenk naše šole, ki so na razgibani in zahtevni progi, prikazali odličen tek in veliko tekaške energije. Štirim našim učencem se je uspelo uvrstiti na zmagovalni oder in potrditi tezo, da se v Trzinu veliko teče in športa.

Jaša Kuzmič (četrti razred) in Martin Tršan (deveti razred) sta osvojila tretje mesto, Žiga Homan (prvi razred) drugo mesto in Filip Kutoša (deveti razred) prvo mesto.

Vsem tekačem in tekačicam čestitamo za odlične teke na krosu.

jesenski kros 2023

 

Jani Muha, učitelj ŠPO

Dostopnost