Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

1. DEBATNI TURNIR 2023

Okt 16, 2023 | Tekmovanja iz znanja

V soboto, 14. 10. 2023, je na OŠ narodnega heroja Maksa Pečarja potekal osnovnošolski debatni turnir. Ekipo Osnovne šole Trzin so sestavljali Zarja Bricelj, Liam Benjamin Štante in Anja Pevec. Učenci so se z ostalimi ekipami pomerili v treh debatnih krogih. V prvih dveh krogih so debatirali na trditev: Nasprotujemo prepričanju, da so dolgotrajna razmerja (prijateljska in romantična) več vredna od kratkotrajnih. V zadnjem krogu pa so debatirali na trditev: Barbike ljudem povzročajo več škode kot koristi. Debate so bile zanimive in napete, na koncu dneva pa je ekipa Osnovne šole Trzin zasedla prvo mesto v kategoriji začetniki.

Čestitamo!

 

Lara Krafogel, razredna učiteljica

Dostopnost