Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Decembrski debatni turnir

Dec 4, 2023 | Tekmovanja iz znanja

V soboto, 2. 12. 2023, sta se učenca Zarja Bricelj in Liam Benjamin Štante udeležila debatnega turnirja. Ta turnir je bil poseben, saj so učenci dobili debatne trditve na licu mesta in so se morali nanje pripraviti popolnoma sami. Na turnirju je sodelovalo 30 ekip, od tega 15 ekip začetnikov. To pomeni, da je bilo prisotnih 83 govorcev, od tega je bilo 44 začetnikov. Liam je dosegel odlično 15. mesto med začetniki in skupno 49. mesto. Zarja pa je dosegla fenomenalno 1. mesto med govorci začetniki in 6. mesto med vsemi govorci. Kot ekipa sta se uvrstila na 4. mesto med vsemi govorci in 1. mesto med začetniki.

Iskrene čestitke!

 

Lara Krafogel, razredna učiteljica

Dostopnost