Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

PRVI »PISANI PETEK«

Jan 17, 2024 | Obvestila

S prihajajočim petkom (19. 1. 2024) na šoli zaganjamo PISANE PETKE!

Namen tega mini projekta je povezati učence, učitelje in ostale delavce na šoli ter krepiti dobro klimo, pripadnost šoli, slediti skupnemu cilju in se hkrati malce pozabavati.

Vsak teden bo en oddelek zadolžen za izbiro »teme«, ki bo nato v petek zaživela po celi šoli.

Idejo za prvi Pisani petek so podali učenci 9. A, in sicer:  “NO BAGS TO SCHOOL” oziroma “DAN BREZ ŠOLSKIH TORB”. V petek torej vsi pridemo v šolo z nečim, kar nadomesti šolsko torbo (npr. kovček, vrečka, košara …). Hkrati pa so za izbiro teme v naslednjem tednu  določili 1. A .

Pouk bo potekal po ustaljenem urniku, učenci kot vsak petek prinesejo zvezke in ostale šolske potrebščine, le malce izvirni naj bodo pri izbiri, v čem jih bodo prinesli (seveda naj bodo ideje varne, primerne in izvedljive za šolski prostor).

Se že veselimo prvega Pisanega petka!  

 
Dostopnost