Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Delavnica: Najstniki in starši, kako (pre)živeti skupaj?

Jan 31, 2024 | Obvestila

Spoštovani starši!

Vabimo vas na tridelno brezplačno spletno delavnico z naslovom Najstniki in starši, kako (pre)živeti skupaj?, ki bo potekala od 8. do 10 februarja 2024. Vsako spletno srečanje bo trajalo od 60 do 70 minut.

“Starši se oprimemo edinega, kar znamo. Starih načinov, s katerimi so vzgajali nas. Prosimo, razlagamo, kaznujemo, prepričujemo, primerjamo jih z drugimi, podkupujemo, pogojujemo…Z vsemi temi načini zgubljamo stik in vpliv na svojega otroka. Na koncu imamo občutek, da smo stik popolnoma izgubili. Zaskrbljeni in utrujeni se utapljamo v lastnih občutkih razočaranja, skrbi in nemoči. Danes je dan, ko lahko nekaj naredite drugače.”

Več o delavnici in (obvezna) prijava je na spodnji povezavi.

https://vezal.si/najstniki-in-starsi-kako-ziveti-skupaj/

 

Dostopnost