Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Zarja Bricelj – prva na državnem debatnem turnirju

Mar 25, 2024 | Tekmovanja iz znanja

V soboto, 23. 3. 2024, sta se učenca Zarja Bricelj in Liam Benjamin Štante udeležila debatnega turnirja. Glavna trditev turnirja je bila: Kohezijska sredstva bi morali vlagati v razvoj neprofesionalnega in rekreativnega športa namesto v profesionalni šport. Poleg tega pa sta debatirala še na trditev: V vseh organih, ki odločajo o razporejanju kohezijskih sredstev, bi morali biti vključeni tudi mladi. Trzinska debaterja sta se v vseh debatah odrezala odlično in tako osvojila 3. mesto med začetniki ter 6. mesto med vsemi nastopajočimi ekipami, ki jih je bilo tokrat kar 29. Zarja pa je dosegla najboljši rezultat do zdaj, osvojila je namreč 1. mesto med 85 navzočimi debaterji in si tako prislužila naziv najboljše osnovnošolske debaterke v Sloveniji.

Iskrene čestitke!

 

Lara Krafogel, razredna učiteljica

Dostopnost