Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Regijsko tekmovanje iz znanja kemije

Apr 9, 2024 | Aktualno, Tekmovanja iz znanja

V soboto, 23. 3. 2024, je na Osnovni šoli Šmartno v Tuhinju potekalo regijsko tekmovanje iz znanja kemije za bronasta Preglova priznanja. Tekmovanja se je udeležilo deset učencev naše šole. Dva učenca 8. razreda, Gojc Žižek (8.a) in Miha Žabkar (8.b) ter osem devetošolcev, Živa Bratko, Tadej Kadunc (9.a), Ana Polšak, Zoja Pacek, Dan Primožič, Val Cirar, Noel Plavec (9.b) in Urban Žabkar (9.c). Učenci so se odlično odrezali.
Živa, Tadej, Ana in Zoja so osvojili bronasto priznanje. Uspelo se jim je uvrstiti na državo tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 11. 5. 2024, na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo v Ljubljani.
Čestitke vsem tekmovalcem in vso srečo na državnem tekmovanju!
Zapisala: Ajda Premrl
Dostopnost