Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

MEDNARODNI DEBATNI TABOR V ZAGREBU

Apr 24, 2024 | Aktualno

V ponedeljek, 15. 4. 2024, sta se učenki Zarja Bricelj in Anja Pevec odpravili v Zagreb na mednarodni debatni tabor, ki ga je organiziralo Hrvaško debatno društvo. Tabor je potekal od ponedeljka do nedelje, udeležilo se ga je deset slovenskih učencev, v sklopu le-tega pa se je odvil tudi mednarodni debatni turnir. Učenci so imeli na taboru priložnost spoznati debaterje iz Hrvaške, Italije in Češke, zanje pa je bil pripravljen tudi program delavnic, na katerih so lahko razvijali in utrjevali svoje znanje o debati. V precej zaposlenem tednu pa organizatorji niso pozabili na sprostitev. Tako smo odšli na ogled živalskega vrta in na ogled mesta, nekatere večere pa smo preživeli ob družabnih igrah in debatnih filmih. Proti koncu tedna se je začela intenzivna priprava na mednarodni turnir, ki je potekal v soboto, 20. 4. 2024. Dan po turnirju smo se polni novih doživetij in znanj odpravili nazaj domov.

 

Lara Krafogel

Dostopnost