Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

NAGRADA ZA LITERARNI PRISPEVEK

Maj 10, 2024 | Tekmovanja iz znanja

Uprava RS za zaščito in reševanje (URSZR) vsako leto razpiše literarni in likovni natečaj »Naravne in druge nesreče«. Za temo letošnjega natečaja so izbrali naslov Požar v naravi, saj želijo mlade, posredno pa tudi njihove starše in učitelje ozavestiti, da s preventivnim znanjem in ravnanjem lahko nekatere naravne in druge nesreče preprečijo, pri drugih pa zmanjšajo škodo oziroma  sebi ali komu drugemu rešijo življenje.

Tudi učenci 8. in 9. razreda OŠ Trzin so sodelovali na lit. natečaju in z veseljem sporočamo, da je nagrado že drugo leto zapored dobil KASPER BERANEK iz 9. a razreda. Napeto dogajanje in svoje razmišljanje je zapisal v spisu pod naslovom Novoletni inferno ter se razveselil nagrade. Čestitke!

 

Andreja Rotar,

mentorica

Dostopnost