Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Odlični rezultati učencev na področnem prvenstvu v atletiki

Maj 29, 2024 | Športna tekmovanja

V četrtek, 23. 5. 2024, se je na atletskem stadionu v Kamniku odvijalo področno tekmovanje v atletiki za osnovne šole. Tekmovanja se je udeležila tudi OŠ Trzin in v konkurenci šol iz Kamnika in Medvod, osvojila kar nekaj medalj. V teku na 60 metrov in skoku v višino so si bronasto odličje priborili Aleks Suhadolec, Tadej Kadunc in Ajda Logar Vračar. V skoku v daljino in teku na 300 metrov sta srebrno odličje osvojila Urban Žabkar in Filip Kutoša. Slednji si je s časom 38,11 sekund zagotovil tudi finale na državnem prvenstvu, ki bo 5. 6. 2024 v Slovenski Bistrici. Na državno prvenstvo pa potuje tudi moška štafeta 4 x 100 metrov (Tadej Kadunc, Filip Kutoša, Urban Žabkar, Taj Kmetič), ki je s časom 48,11 sekund osvojila prvo mesto.

Vsem atletom iskrene čestitke za odlične rezultate in prijetno druženje na tekmovanju.

20240523-RezDOM (1)

 

Jani Muha, prof. šp. vzg.

Dostopnost