Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

NAJ UČENKA, NAJ UČENEC 2023/24

Jun 17, 2024 | Aktualno

Tudi letos je župan Občine Trzin, Peter Ložar, sprejel naj učence Osnovne šole Trzin in Glasbene šole Lartko v tem šolskem letu. V četrtek, 6. junija, smo se skupaj odpravili izpred šole do dvorane Marjance Ručigaj na slavnostno podelitev priznanj in nagrad. Sedmošolki Tina in Ema sta bili izbrani za naj učenki s strani Glasbene šole Lartko in v uvodu sta nam pripravili kratek glasbeni nastop. S strani Osnovne šole Trzin pa so tako kot že nekaj let zapored razredniki od 5. do 9. razreda izbrali naj učenca oz. naj učence posameznega oddelka. Letošnji naj učenci od 5. a do 9. c so naslednji: Joan, Bor, Klara, David, Zala, Jakob, Zala, Aitana, Elis, Katarina, Sara, Miha, Tadej, Val in Kostja. Vsem učencem sva z županom čestitala za njihove izjemne dosežke na državnih tekmovanjih iz znanja, športa ter umetnosti ter jim zaželela, da tako uspešno tudi nadaljujejo v bodoče.

Matejka Chvatal, ravnateljica OŠ Trzin

Dostopnost