Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

PREDAVANJE: DRUŽINSKA E-PRAVILA IN VIRTUALNE SKUPNOSTI MLADIH

Okt 9, 2023 | Obvestila

Spoštovani starši, 

 

živimo v času, ko se težko izognemo uporabi zaslonov ter spleta. Otroci in mladostniki vedno pogosteje prehajajo med različnimi zasloni, hkrati pa vse redkeje med različnimi dolžnostmi in opravili (npr. domača naloga, učenje, gospodinjska opravila, hobiji …). 

Negativne posledice prekomerne in neozaveščene rabe zaslonov in spleta na otrocih in mladostnikih opažamo tudi na naši šoli, zato vas vabimo, da se nam pridružite v četrtek, 12. 10. 2023, na predavanju LOGOUT – Centra pomoči pri prekomerni rabi interneta glede varne in uravnotežene uporabe zaslonov in spleta pri otrocih in mladostnikih.

Predavanje bo potekalo v šolski jedilnici v dveh delih, glede na tematiko in starostno obdobje otrok/mladostnikov, in sicer:

  • ob 17.00 predavanje za starše učencev od 1. do 5. razreda z naslovom Družinska e-pravila,
  • ob 18.00 predavanje za starše učencev od 6. do 9. razreda z naslovom Virtualne skupnosti mladih in varnost na spletu.

Pomembno je, da se znamo skupaj odzvati ter otroke in mladostnike usmeriti v varno uporabo. 

Zato vas vljudno vabimo, da se predavanja udeležite v čim večjem številu!

 

Matejka Chvatal
Ravnateljica

Vabilo na predavanje LOGOUT 12-10-2023

Dostopnost