Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Aktivnosti ŠEV 3. 11. 2021

Nov 10, 2021 | Šolski EKO vrt

Zaradi slabega vremena smo uro preživeli v učilnici. Po uvodnem naštevanju najbolj priljubljene zelenjave, ki bi jo otroci radi posadili, smo začeli s sestavljanjem načrtov za naslednjo sezono. Razdelili smo liste, na katere smo v kvadrat narisali skico gredice, ki jih bomo spomladi postavili na šolskem vrtu za posamezne učence ali pare učencev, kjer bodo vzgojili svojo zelenjavo. Naloga je bila, da učenci naredijo seznam rastlin in te rastline glede na tabelo dobrih sosedov in smeri neba razporedijo v 1x1m vrtne gredice. Vzorec je bil poljuben, moral pa se je skladati s potrebami po svetlobi in hranilih (dobri sosedje). Učenci so nalogo opravili uspešno. Sedaj čakamo na pomlad, da se načrti začnejo uresničevati.

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost