Koledar tekmovanj iz znanja za šolsko leto 2023/24
TEKMOVANJE | KOORDINATOR | STOPNJA | ||
šolsko | področno/regijsko | državno | ||
za Vegovo prizn. (MAT) | Aleš Šporn | 21. 3. 2024 | 4. 4. 2024 | 20. 4. 2024 |
za Stefanovo prizn. (FIZ) | Maja Završnik | 14. 2. 2024 | 11. 4. 2024 | 18. 5. 2024 |
Utrinek (astronomija) |
Maja Završnik | 6. 12. 2023 | 13. 1. 2024 | |
za Dominkovo priznanje (astronomija) | Maja Završnik | 6. 12. 2023 | 13. 1. 2024 | |
za Preglovo prizn. (KEM) | Ajda Premrl | 15. 1. 2024 | 23. 3. 2024 | 11. 5. 2024 |
za Proteusovo prizn. (BIO) | Simona Šiška | 18. 10. 2023 | 1. 12. 2023 | |
Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni | Simona Šiška | 13. 10. 2023 | 18. 11. 2023 | |
za Cankarjevo prizn. (SLO), 4.–7. razred | Andreja Rotar | 3. 4. 2024 | ||
za Cankarjevo prizn. (SLO), 8.–9. razred | Andreja Rotar | 28. 11. 2023 | 16. 1. 2024 | 16. 3. 2024 |
v znanju ang. jezika (6. r) | Lea Zupanc | 29. 11. 2023 | 19. 3. 2024 | |
v znanju ang. jezika (7. r) | Lea Zupanc | 15. 2. 2024 | 21. 3. 2024 | |
v znanju ang. jezika (8. r) | Andreja Rotar | 21. 11. 2023 | 3. 4. 2024 | |
v znanju ang. jezika (9. r) | Andreja Rotar | 21. 11. 2023 | 3. 4. 2024 | |
v znanju nem. jezika (8., 9. r) | Mihael Božič | 16. 11. 2023 | 14. 3. 2024 | |
v znanju geografije | Žan Lunar | 14. 11. 2023 | 6. 4. 2024 | |
v znanju zgodovine | Dragica Marinko | 7. 12. 2023 | 7. 3. 2024 | |
v znanju francoskega jezika | Dragica Marinko | 22.-26. 1. 2024 | 30. 3. 2024 | |
logika | Maja Završnik | 28. 9. 2023 | 21. 10. 2023 | 11. 11. 2023 |
v razvedrilni matematiki | Manca Hribar | 12. 12. 2023 | 10. 2. 2024 | |
Bober – medn. tekm. v računalniškem mišljenju |
Nežka Rugelj | 6.-17. 11. 2023 | 13. 1. 2024 | |
v programiranju z delčki Pišek |
Nežka Rugelj | 6.-16. 2. 2024 | 6. 4. 2024 | |
v kriptografiji Strogo zaupno |
Nežka Rugelj | 8. 3. 2024 | 23. 3. 2024 | |
v znanju tehnologij (8., 9.r) | Aleš Šporn | 8. 11. 2023 | 9. 3. 2024 | |
v znanju Vesele šole | Irena Capuder | 6. 3. 2024 | 10. 4. 2024 | |
Srečanje mladih raziskovalcev OŠ | Ajda Premrl | marec 2024 | 13. 5. 2024 | |
EPI Reading Badge | anglistke | 25.-29. 3. 2024 | ||
Epi nemška bralna značka “Epi Lesepreis” | Mihael Božič | 18.-22. 3. 2024 | ||
Knjižni molj (nem. Bralno tekm.) “Bücherwurm” | Mihael Božič | april 2024 | ||
Beremo francosko | Dragica Marinko | april 2024 |
Dosežki naših učencev na tekmovanjih iz znanja v šolskem letu 2022/23.
Dosežki naših učencev na tekmovanjih iz znanja v šolskem letu 2021/22.
Koledar športnih tekmovanj šolsko leto 2022/23
PANOGA | TERMIN | KRAJ TEKMOVANJA, OBJEKT |
jesenski kros |
5. 10. 2022 ali 11. 10. 2022 |
Športni park Domžale, park Martina Krpana |
nogomet učenci letnik 2008 | 26. 9. do 7. 10. 2022 |
ŠP Domžale – igrišče umetna trava ŠP Radomlje – igrišče umetna trava |
košarka učenci in učenke letnik 2008 in mlajši | od 7. 11. do 2. 12. 2022 | dvorane OŠ – termini za košarko |
odbojka učenci in učenke letnik 2008 in mlajši | od 5. 12 . do 20. 12. 2022 | dvorane OŠ |
košarka učenci in učenke letnik 2010 in mlajši | od 9. 1. do 3. 2. 2023 | dvorane OŠ – termini za košarko |
namizni tenis od 1.-5. razreda namizni tenis od 6.-9. razreda |
od 14. 2. do 17. 2. 2023 | OŠ Dragomelj |
mala odbojka učenci in učenke letnik 2010 in mlajši | od 13. 3. do 31. 3. 2023 | dvorane OŠ |
nogomet učenci letnik 2010 | do 30. 4. 2023 | ŠP Domžale – igrišče umetna trava |