OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

V šolskem letu 2022/23 bodo dopoldanske in popoldanske govorilne ure potekale na isti teden v mesecu in sicer:

  • za starše učencev od 1. do 5. razreda od 16.00 do 17.30
  • za starše učencev od 6. do 9. razreda od 17.00 do 18.30

 

Učitelji, ki poučujejo tudi v OPB, bodo  dosegljivi med 16.30 in 18.00 (razpored govorilnih ur spodaj).

 

Datumi popoldanskih govorilnih ur 2022/23:
OKTOBER NOVEMBER DECEMBER JANUAR MAREC APRIL MAJ
6. 17. 15. 12. 9. 13. 11.

 

Razpored dopoldanskih govorilnih ur:

Dopoldanske govorilne ure se izvajajo enkrat mesečno v istem tednu, kot so načrtovane popoldanske govorilne ure. Prosimo vas, da se za dopoldanske govorilne ure učitelju najavite vsaj 2 dni prej, saj je drugače verjetnost, da bo učitelj prerazporejen v nadomeščanje manjkajočih učiteljev. – Hvala.

UČTELJ/-ICA RAZR. DAN, URA LOKACIJA DOP. GU LOKACIJA POP. GU
Anžin, Sara 3.c ponedeljek, 2. ura kabinet I. triade – nadstropje učilnica 3.c
Božič, Mihael   torek, 1. ura kabinet tujih jezikov učilnica tja-tjn
Capuder, Irena 8.c ponedeljek, 2. ura kabinet slj učilnica slj
Chvatal, Mateja   po dogovoru pisarna ravnateljice pisarna ravnateljice
Furlan, Manca   po dogovoru pisarna svet.službe pisarna svet. službe
Galjot, Marjana 9.a četrtek, 4. ura kabinet zgo-geo učilnica slj-zgo-gos
Gerbec, mag. Marja 4.a četrtek, 3. ura (b) kabinet II. triade učilnica 4.a
Gorenec, D.  (Vode, Sabina)   torek, 5. ura kabinet PB kabinet PB
Hribar, Manca   ponedeljek, 4. ura kabinet mat/fiz učilnica mat-fiz
Jaklič, Stanka   sreda, 3. ura kabinet tujih jezikov kabinet tujih jezikov
Kadivec, Katja   po dogovoru pisarna svet.službe pisarna svet.službe
Karba, Barbara   sreda, 2. ura kabinet lum/gum kabinet lum/gum
Karner, Andreja 2.b četrtek, 1. ura kabinet I. triade – nadstropje učilnica 2. b
Klopčič, Jana   po dogovoru pisarna pomočnice ravnateljice pisarna pomočnice ravnateljice
Kordiš, Katja   petek, 4. ura kabinet PB Kabinet PB
Kozel, Slavka 5.a sreda, 4. ura kabinet II. triade učilnica 5. a
Kralj Čižmešija, Branka 4.b ponedeljek, 2. ura kabinet II. triade učilnica 4.b
Lončar Burjek, Ana 3.b torek, 2. ura kabinet I. triade – nadstropje učilnica 3. b
Marinko, Dragica 8.a sreda, 4. ura kabinet tujih jezikov učilnica geo-zgo
Muha, Jani 9.b torek, 3. ura kabinet špo kabinet špo
Mušič, Maja 2.a četrtek, 5. ura kabinet I. triade – nadstropje učilnica 2. a
Mušič, Petra 3.a petek, 1. ura kabinet I. triade – nadstropje učilnica 3. a
Opara, Božena   sreda, 4. ura kabinet PB kabinet PB
Peric, Mateja  (Vene, Vera) 5. b sreda, 1. ura kabinet II. triade učilnica 5. b
Pirc, Lucija   po dogovoru kabinet PB kabinet PB
Premrl, Ajda   sreda, 4. ura kabinet bio/kem kabinet bio/kem
Rakef, mag. Vesna 6.a sreda, 3. ura kabinet gum/lum učilnica gum/lum
Rezar, Špela   torek, 5. ura kabinet PB kabinet PB
Rotar, Andreja   sreda, 3. ura kabinet slj kabinet slj
Rus, Melita   po dogovoru knjižnica knjižnica
Skok, Barbara   sreda, 4. ura kabinet slj učilnica slj-mat-tja
Slak, Gordana   četrtek, 2. ura kabinet I. triade – pritličje kabinet I. triade – pritličje
Šiška, Simona 7.a sreda, 3. ura kabinet bio/kem učilnica bio/kem
Šivic, Špela 1.b petek, 5. ura kabinet I. triade – pritličje učilnica 1.b
Šporn, Aleš   sreda, 4. ura učilnica tit kabinet tit
Šprajc, Tina   ponedeljek, 5. ura kabinet mat/fiz kabinet mat/fiz
Tonin, Tatjana   petek, 4. ura kabinet geo/zgo kabinet geo/zgo
Vake, Nancy   torek, 0. ura kabinet I. triade – pritličje učilnica 1. a in 1. b
Veternik, Mateja 1.a petek, 0. ura kabinet I. triade – pritličje učilnica 1.a
Vrhovec Kavčič, Andreja 7.b torek, 3. ura kabinet špo učilnica slj-tja
Vučko, Polona   po dogovoru kabinet spec. ped. kabinet spec. ped.
Završnik, Maja 6.b torek, 4. ura kabinet mat/fiz učilnica mat
Zupanc, Lea 8.b petek, 3. ura kabinet tujih jezikov učilnica tja

Zupanc Cotman, Mimi

(Žan Lunar)

  četrtek, 5. ura kabinet PB kabinet PB

 

Dostopnost