OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Zavedamo se, da je letošnje leto vsaj kar se tiče zbiranja vseh informacij o srednješolskih programih, poklicih in dijaških domovih, precej oteženo, zato je že v lanskem letu za vas nastal Portal slovenske srednje šole, kjer si snovalci portala želijo tako za bodoče dijake, kot vaše starše, ustvariti prostor aktualnih, skoncentriranih in ažurnih informacij ter predstaviti čim več srednjih šol, njihovih programov, in po novem tudi možnosti štipendiranja.

V želji, da bi lahko čim lažje in s čim manj obotavljanja oddali prijavo na želen program, vas vabimo k spremljanju vseh ažuriranih informacij na

V dokumentu (klikni) so zbrane vse informacije o srednješolskih programih, ki vam bodo v pomoč pri odločanju in izpolnjevanju vpisnih listov. Lanske omejitve iz 1. kroga izbirnega postopka (pozor: omejitve se razlikujejo od leta do leta, zato so podatki zgolj informativni) pa najdete v dokumentu (klikni).

 

Dostopnost