REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE ZA 8. IN 9. RAZRED

Dec 1, 2021 | Tekmovanja iz znanja

V četrtek, 11. novembra 2021, je ob 13. uri  na OŠ Trzin potekalo šolsko tekmovanje iz angleščine za 8. in 9. razrede. Skupaj je tekmovalo 22 učencev, 11 v 8. in 11 v 9. razredu. Skupno so osvojili 15 bronastih priznanj.

Seznam učencev, ki so se udeležili tekmovanja in osvojili bronasto priznanje (8. razred):

Timotej Bogovič, Taja Jamnik,  Lian Antonijević, Lara Schoss, Manca Martina Nemanič, Julija Titan in Nejra Halilagić.

Seznam učencev, ki so se udeležili tekmovanja in osvojili bronasto priznanje (9. razred):

Ajda Bolčina, Andraž Novak, Miha Hočevar, Lovro Markovič, Neža Potočnik, Maja Kralj, Matic Kržan in Sandra Kovačič.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo 16. 3. 2022, se je uvrstila Ajda Bolčina.

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežena bronasta priznanja na šolskem tekmovanju, Ajdi pa želimo vso srečo na državnem tekmovanju.

Predsednica tekmovalne komisije:

Stanka Jaklič