Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Rezultati selekcijskega tekmovanja nemščine 8. razred

Dec 11, 2021 | Tekmovanja iz znanja

V četrtek, 18. 11. 2021, je na OŠ Trzin potekalo selekcijsko tekmovanje s področja nemščine za učenke in učence 8. razreda. Tekmovanja so se udeležili 4 učenci. Vsi so dobro tekmovali, Julija Titan pa je zbrala dovolj točk in osvojila BRONASTO priznanje. Julija Titan se je uvrstila med 500 najboljših tekmovalk in tekmovalcev na šolski ravni, zato se bo 23. 3. 2022 ob 14. uri udeležila državnega tekmovanja na OŠ Medvode in se tam pomerila z najboljšimi.  Vsem učencem in učenkam iskrene čestitke. Za Julijo pa bomo marca močno držali pesti.

Iskrene čestitke.

Mihael Božič,

organizator in predsednik šolske tekmovalne komisije

Dostopnost