Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

ZIMSKA ŠOLA V NARAVI

Apr 1, 2022 | Šola v naravi

V ponedeljek, 21. 3. 2022, smo se s štiridesetimi šestošolci odpravili na Krvavec, ki je bila letos nova lokacija zimske šole v naravi. Krvavec nas je pričakal obsijan s soncem in odlično pripravljenimi progami. Nastanjeni smo bili v Hotelu Rozka, ki leži neposredno ob smučišču.

Po opravljenem začetnem testiranju alpskega smučanja smo učitelji smučanja, Patricija, Asja, Klemen in Jani, sestavili štiri homogene skupine, ki so glede na predhodno znanje izvajale program učenja alpskega smučanja vseh pet dni. Med tednom smo izvedli tehnični dan ročne spretnosti in zimski pohod do Kriške planine.

Poleg smučanja so učenci tudi malce pogledali v knjige. Pouk, ki sta ga vodili razredničarki Andreja in Simona, je bil bolj sproščen kot sicer, a vendar so učenci ob novih vsebinah uživali. Vsak večer smo zaključili dan z zabavnim programom, kjer ni manjkalo glasbe, petja, plesa in smeha.

Program smo izpeljali uspešno in brez poškodb.

Jani Muha, prof. šp. vzg.

 

 

Dostopnost