Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

AKTIVNOSTI NA ŠEV 23. 3. 2022

Apr 4, 2022 | Šolski EKO vrt

Na šolski vrt smo posadili nekaj novih grmičkov jagodičevja. Učenci so sami skopali luknje in vsadili grmičke. Nadaljevali so tudi z urejanjem skalnjaka, kjer so večinoma pobirali plevel in delali potaknjence novih sadik mete, melise in jagod. Ukvarjali smo se tudi s kompostom – iz kupa smo preložili odrezano visoko okrasno travo v mrežo in jo potlačili, tako kot smo jeseni naredili z listjem. Pod tem se je skrival lanski kompost, ki ga je še precej ostalo za predelat. Kljub temu, da ni najbolj kvaliteten, bo povsem primeren za začetek rastne sezone. Učenci so ga presejali čez mrežo in pripeljali na že pripravljeno gredico. Razporedili smo ga približno 5 cm na debelo po celotni površini gredice.

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost