Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

ZAKLJUČEK RAZISKOVALNEGA DELA

Jun 3, 2022 | Tekmovanja iz znanja

V maju se je z državnim srečanjem mladih raziskovalcev zaključilo letošnje raziskovalno delo.

Tudi to šolsko leto je Elizaveta Klochkova, učenka 9.a razreda, svojo raziskovalno nalogo uspešno zaključila in jo predstavila na regijskem srečanju, ki je bilo izvedeno na daljavo. Uvrstila se je v prvi krog državnega srečanja in osvojila bronasto priznanje.

Tema, ki jo je v svoji nalogi z naslovom »Moda 21. stoletja? Ekološko ravnaje.« Elizaveta raziskala in predstavila, je tudi tokrat zelo aktualna. Prišla je do zanimivih ugotovitev in podala nekaj smernic, kako lahko kot posamezniki prispevamo k ohranjanju narave in trajnostnemu razvoju.

Elizaveti čestitamo ob predstavljeni nalogi in ji želimo, da bo svoje izkušnje, ki jih je pridobila s svojim osnovnošolskim raziskovalnim delom, uspešno uporabila pri nadaljnjem šolanju.

 

Mentorica RN: Slavka Kozel

Dostopnost