Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

5. razred-ŠN- Poletna šola v naravi

Jun 20, 2022 | Šola v naravi

V preteklem tednu ( 13. 6. do 17. 6.), so se učenci petih razredov udeležili poletne šole v naravi v Savudriji.

Cilji poletne šole v naravi so krepiti prijateljske odnose s sovrstniki, se navajati na samostojnost in sodelovanje, razvijati delovne navade; torej vsestransko razvijati in oblikovati osebnost. Velik pomen pa se daje učenju in izpopolnjevanju plavalnih tehnik.

Učenci so dan začeli z jutranjim razgibavanjem, po zajtrku in kosilu pa so urili plavalne tehnike. Vmes so imeli čas za spoznavanje in odkrivanje morskega okolja, za počitek, druženje in zabavne igre.

Po večerji so se odpravili na raziskovalni sprehod do svetilnika, se z vlakom odpeljali do bližnjega Umaga in imeli zabavni večer na bazenu. Zadnji večer pa so učenci popestrili z zanimivimi plesno pevskimi in igralskimi točkami.

Teden je res hitro minil in vsem bo zagotovo ostal v lepem spominu.

Vodja ŠVN

Petra Mušič

 

Dostopnost