Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Pohod do Trojanškove hruške

Sep 16, 2022 | Dnevi dejavnosti

V sredo, 14. 9. 2022, so imeli učenci 1. razredov športni dan. Preden so se podali na pot smo jim učiteljice opisale pot pohoda, jih opozorile na nevarnosti, opozorile, da morajo tudi sami  poskrbeti za varnost v prometu in preverile, ali imajo prvošolci rumene rutice.

S polnimi nahrbtniki in športno oblečeni so se učenci v spremstvu učiteljic podali na pohod. Med potjo so opazovali naravo in se urili v vztrajnostni hoji. Poiskali so Trojanškovo hruško, ki je simbol vasi in izgleda zanimivo, saj jo narava oblikovala po svoje. Na Dobenu smo pomalicali, se odpočili, igrali in družili.

Po povratku v šolo so učenci prijetno utrujeni in polni novih vtisov s pohoda, naredili kratko obnovo  ter svoje doživljaje tudi ilustrirali.

Koordinatorica ŠD: Nancy Vake

Dostopnost