Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

AKTIVNOSTI NA ŠEV 21. 9. 2022

Sep 25, 2022 | Šolski EKO vrt

Na današnjem ekokrožku smo nadaljevali s pripravo gredic. Malo plevela, ki je ostal ali vzklil od prejšnjega tedna, smo hitro odstranili in poravnali površino. Gredice smo začeli oblikovati v končne oblike, ki bodo ostale enake do konca sezone. Medtem, ko je en del ekipe urejal vrt, je drugi del ekipe z električno kosilnico mulčal listje. Zmleto listje smo nato raztresli po urejenih gredicah za zastirko, oz. za zaščito pred vremenskimi vplivi in za preprečevanje klitja novega plevela. Vrt je zdaj pripravljen na semena špinače, solate, motovilca in redkvic, kar nameravamo saditi na naslednjem sredinem srečanju.

Ekipa vrtičkarjev šolskega EKO vrta

Dostopnost