Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Raziskovalni vikend

Okt 25, 2022 | Dnevi dejavnosti

Raziskovalnega vikenda, ki je bil v CSOD Breženka, se je udeležilo 23 učencev od 5. – 9. razreda.

MNENJA:

Na raziskovalnem taboru v Fiesi smo se na zabaven način naučili osnov raziskovalne naloge. Učiteljice so nam podale povratne informacije o našem delu, kar nam je zelo pomagalo. A tabor, kljub dobremu delu, ni bil samo šola, saj smo imeli možnost tudi plavati in se ob igrah in delu spoprijateljiti z učenci, ki jih nismo dobro poznali.    Zarja B., 8.a

Zelo mi je bilo všeč, da smo delali tudi zunaj. Naučila sem se, kako delati raziskovalne naloge (pisati hipoteze, ankete…). Imeli smo zelo dobro vreme. Učiteljice so se zelo potrudile, da nam ni bilo dolgčas. Mislim, da bi ta tabor morali ponoviti.        Maja K., 7.a

Meni je bil tabor zelo poučen in zanimiv. Lepo je bilo, saj smo imeli kar nekaj prostega časa, ki smo ga preživljali na plaži. Lahko smo se kopali, igrali športne igre. Dobro je bilo, saj so bile učiteljice-mentorice ves čas na razpolago za vprašanja in nasvete. Naučili smo se začetkov ter osnov raziskovalne naloge in pa navajanja literature.             Ula S., 9.a

Na tem taboru sem izvedela, kaj pomeni hipoteza. Pogradi so bili odlični. Prav tako tudi hrana. Všeč mi je bilo, ker smo imeli veliko prostega časa in smo se lahko kopali. Ni mi bil všeč požarni alarm, ki se je v nedeljo zgodaj zjutraj sprožil. Vsi smo bili na nogah in nismo mogli zaspati nazaj.                       Pia K., 5.a

Dostopnost