Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Nov 16, 2022 | Tekmovanja iz znanja

Končano je letošnje tekmovanje iz logike. Naši učenci so dosegli naslednje rezultate. Na šolskem tekmovanju je sodelovalo kar 57 učencev, osvojili so 27 bronastih priznanj. Osem učencev se je uvrstilo v nadaljnje tekmovanje. Osmošolec (Tadej Kadunc) in devetošolci (Tevž Kolenc, Yaroslav Lothokov, Arne Ložar, Ožbej Pečnik in Julija Titan)so sodelovali na področnem tekmovanju, sedmošolca (Ajda Logar Vračar in Miha Žabkar) pa sta sodelovala na državnem tekmovanju. Starejšim je za nadaljnje tekmovanje zmanjkalo malo sreče. Miha Žabkar je osvojil srebrno priznanje, Ajda Logar Vračar pa zlato priznanje.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

 

Maja Završnik,

učiteljica matematike in fizike

Dostopnost