Rezultati selekcijskega tekmovanja s področja angleščine za učenke in učence 8. in 9. razreda

Dec 11, 2022 | Tekmovanja iz znanja

V torek, 22. 11. 2022,  je 34 učencev  (8. in 9. r.) OŠ Trzin tekmovalo v znanju angleškega jezika.

Najbolj uspešni, ki prejmejo bronasto priznanje, so: Zoja Breznik, Taja Jamnik, Žan Ložar, Ožbej Pečnik, Timotej Bogovič, Manca Martina Nemanič, Dorjan Janez Šlibar, Matevž Glivar, Lan Brozovič, Ana Stjepanović, Nejra Halilagić, Arne Ložar, Lara Schoss, Mila Sofija Pogačar, Alenka Jankovič, Dan Primožič, Ela Stopar, Zarja Bricelj in Kasper Beranek.

Slednja dva, Zarja in Kasper, se bosta 30. 3. 2023 udeležila tudi državnega tekmovanja.

Čestitke vsem, Zarji in Kasperju pa veliko uspeha na državnem tekmovanju, na katerem bosta brala, razmišljala in ustvarjala na temo  “Changes make the world go round.”

Andreja Rotar,

predsednica šolske tekmovalne komisije