Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

BRONASTI KOŠARKARJI OŠ TRZIN

Jan 15, 2023 | Športna tekmovanja

V začetku decembra 2022 je košarkarska ekipa fantov sodelovala na medobčinskem tekmovanju v košarki za osnovne šole.

V polfinalu tekmovanja smo se pomerili z OŠ Preserje pri Radomljah, OŠ Mengeš in OŠ Rodica. Tekmi z OŠ Preserje pri Radomljah in OŠ Mengeš smo dobili v svojo korist, izgubili pa z ekipo OŠ Rodica, ki je bila favorit skupine B. Dve tekmi smo igrali na naši šoli in priznati moramo, da so bili navijači naš šesti igralec.

Z drugim mestom v skupini B smo se uvrstili v polfinale tekmovanja. Prvo tekmo smo igrali z OŠ Domžale in jo izgubili v zaključku tekme. Fantje se niso predali do konca tekme in poskušali rezultat preobrniti. Poudariti je potrebno, da nekateri od fantov nastopili celo kljub manjšim zdravstvenim težavam.

V tekmi za tretje mesto so fantje OŠ Trzin premagali ekipo OŠ Preserje pri Radomljah in osvojili bronasto priznanje.

Ekipo Trzina so sestavljali: Matic Novoselec, Jaka Vukmanič, Matija Feri, Jaka Kecelj, Nal Švent, Taj Kmetič, Urban Žabkar, Tai Teslič, Anže Žebovec, Martin Tršan, Benjamin Tršan, Vukašin Goljović, Žan Logar in Lian Antonijević.

Fantom iskrene čestitke za odličen rezultat in požrtvovalnost na terenu.

 

Jani Muha, prof. šp. vzg.

 

Dostopnost