Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Spanje na šoli v okviru interesne dejavnosti prostovoljstvo

Feb 27, 2023 | Aktualno

V petek 24. 2.2023 je potekalo spanje na šoli za učence, ki so vključeni v interesno dejavnost prostovoljstvo. Tekom leta so prostovoljke iz 8. in 9. razredov pomagale otrokom iz prve triade pri učenju, domačih nalogah, se igrali in družili. Sedaj pa je končno prišel veliki dogodek, ki so ga otroci že težko pričakovali. Spanje na šoli smo po novem letu skrbno načrtovali in prostovoljke so bile zadolžene za pester program. Igrali smo med dvema ognjema in imeli različne igre (živi spomin, igro spoznavanja itd..). Sledila je večerja, kjer smo delali hot dog-e. Po večerji je sledilo iskanje skritega zaklada po šoli. Na podlagi namigov so otroci prišli do zaklada, našli so mafine. Počasi smo se pripravili za spanje, otroci so se preoblekli v pižame. Pred spanjem smo imeli pravljično jogo, kratko risanko in pravljico. Prostovoljke so poskrbele, da so otroci mirno zaspali. Otroci in prostovoljke so bili navdušeni nad spanjem na šoli.

Prostovoljke so zapisale svoje vtise:

»Spanje na šoli mi bo ostalo v spominu, saj je to moje prvo prespanje v šoli. Imeli smo dobro organizacijo. Hrana je bila okusna.«

»Dobro je bilo organizirano, otroci so bili pridni in imela sem se super.«

»Dobro je bilo organizirano, ni bilo dolgčas.«

 »Bilo je zelo dobro. Lahko bi malo več spali, drugače pa je bilo super.«

 

Katja Kadivec, šolska svetovalna delavka

Dostopnost