Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Naše odlične košarkarice in košarkarji

Mar 22, 2023 | Športna tekmovanja

V mesecu marcu so potekala medobčinska tekmovanja v košarki za učenke in učence letnik 2010 in mlajše.

Fantje so sodelovali v kategoriji sedmih šolskih ekip. Z zmago in porazom so se v skupini B uvrstili v finalni del tekmovanja. Nato jim je v finalu zmanjkalo malo uigranosti in tako so v prvi tekmi polfinala izgubili, v drugi tekmi v boju za tretje mesto pa zmagali in osvojili tretje mesto.

Na dekliško tekmovanje v košarki so se prijavile tri ekipe osnovnih šol. Naša dekleta so premagala obe ekipi in osvojila prvo mesto na medobčinskem tekmovanju. S tem rezultatom so se uvrstila v prvi krog državnega tekmovanja (četrtfinale), kjer jih čakajo nove ekipe in težki boji.

Vsem učencem in učenkam čestitamo za odlične rezultate in jim želimo še naprej veliko športnih užitkov na košarkarskem parketu.

 

Jani Muha, prof. šp. vzgoje

Dostopnost