Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

REZULTATI TEKMOVANJA IZ NEMŠKE BRALNE ZNAČKE ‘EPI LESEPREIS’

Apr 3, 2023 | Tekmovanja iz znanja

Od ponedeljka, 20. 3. 2023, do petka, 31. 3. 2023, je na spletu potekalo tekmovanje iz nemške bralne značke ‘Epi Lesepreis’ za učence in učenke od 4.-8. razreda. Tekmovanja se je udeležilo 7 učencev.

 

ZLATO PRIZNANJE je osvojilo 7 učencev. Priznanja prejmejo:

Gaber Hauptman (4. a)               

David Stefanović (4. b) 

Svit Hercog (5. a)                                                                                                                                                                                                                   

Zala Muhvič (5. a)                                                                                                                                                                                                                 

Anže Primožič (5. a)                                                                                                                                                                                                             

Liam Benjamin Štante (6. a)                                                                                                                                                                                                         

Ana Polšak (8. b)                          

                                                                                                                                                                          

Herzlichen Glückwunsch an alle Teilnehmer!/ Vsem udeležencem iskrene čestitke!

Mihael Božič, mentor tekmovanja

Dostopnost