Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

PODROČNO TEKMOVANJE V RITMIČNI IN ESTETSKI GIMNASTIKI

Maj 4, 2023 | Športna tekmovanja

V soboto, 1 .4. 2023, je bilo v organizaciji Športnega kluba Bleščica  izvedeno rekreativno tekmovanje za deklice, ki vadijo ritmično gimnastiko, na različnih osnovnih šolah.  Na tekmovanju je bilo zastopanih 60 osnovnih šol, 70 tekmovalnih vaj in 33 nastopnih točk. Predstavilo se je 1000 deklic. Tako velikega tekmovanja od korone do letos ni bilo. Še iz časov, ko so potekala šolska športna tekmovanja v ritmični gimnastiki, ohranjajo tradicijo, da na rekreativnih tekmovanjih vadeče zastopajo svojo šolo.

OŠ Trzin sta  zastopali ena tekmovalna vaja in ena nastopna točka:

– tekmovalna vaja, žoga, kadetinje, obvezne vaje: Diana Vivian Berlec,
5.r / Ema Handanagić, 5.r / Eva Potočnik, 5.r / Kristina Berger, 5.r /
Neža Šlebir, 5.r / Žana Miklavčič, 5.r.

Uvrstitev: 4. mesto

– nastopna vaja, brez rekvizita, deklice: Ana Primožič, 3.r / Anja
Kucherova, 3.r / Eli Habat Dragan, 3.r / Ema Ladič, 3.r / Maja
Lenarčič, 3.r / Pika Bregar, 3.r / Sara Stopar, 3.r / Zoja Kljun, 3.r
/ Isabel Janeski Košak, 3.r.

Učenkam čestitamo za njihov nastop.

Dostopnost