Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Sprejem NAJ učencev pri županu ob zaključku šolskega leta 2022/23

Jun 13, 2023 | Obvestila

Župan Občine Trzin, Peter Ložar, je v ponedeljek, 12. junija, ob 13. uri, že triindvajsetič zapored v dvorani Marjance Ručigaj sprejel najuspešnejše osnovnošolce od 5. do 9. razreda Osnovne šole Trzin in učence glasbene šole Lartko, ki so na različnih tekmovanjih iz znanja, športa in umetnosti dosegli v tem šolskem letu odlične rezultate. Prav tako so se vsi učenci izkazali s svojim vedenjem in še posebej so prav vsi z veseljem s svojim znanjem pomagali sošolcem.

Prvi mož občine je učencem čestital in jim zaželel sproščene počitnice. Poudaril je tudi, da čez nekaj let, ki bodo hitro minila, bodo oni tisti, ki bodo s svojim znanjem, talenti in ostalimi sposobnostmi ustvarjali našo družbo.

Vsakemu od učencev je podaril tudi majhno pozornost.

 

Ravnateljica, Matejka Chvatal

Dostopnost