Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Predavanje na temo družinskega nasilja, depresije (Damjan Janžekovič)

Jun 20, 2023 | Aktualno

V ponedeljek, 19. 6. 2023, so imeli učenci in učenke 7. in 8. razredov predavanje na temo družinskega nasilja, depresije. Damjan Janžekovič, predavatelj in pisatelj, nam je predstavil svojo težko življenjsko zgodbo. Preko svoje izkušnje je predal osnovnošolcem  pomembna življenjska sporočila, kot so ozaveščanje o nasilju in kako lahko pomagamo, alkoholizmu, depresiji. Kako zbrati moči in kako se iz najhujšega pobrati in postaviti na noge. V njegovi zgodbi učenci lahko najdejo nekaj, česar se lahko oprimejo in naučijo. Postanejo pozorni drug do drugega in ne le poslušajo, ampak tudi slišijo njegovo glasno sporočilo.

 

Katja Kadivec

Dostopnost